Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 64530 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°26*41*N,14°46*52*E |
PSČ: | 294 25 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velké Hamry | JN | 16,56 | 16,77 | 16,77 | 2018/06/17 | |
2. | Benešov u Semil | SM | 17,01 | 16,67 | 17,01 | 2018/09/22 | |
3. | Dneboh | MB | 17,01 | 16,92 | 17,01 | 2018/08/19 | |
4. | Benešov u Semil | SM | 16,68 | 17,11 | 17,11 | 2019/09/21 | |
5. | Pšánky | HK | 17,20 | 17,06 | 17,20 | 2018/09/08 | |
6. | Krásná Ves | MB | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2019/05/11 | |
7. | Košťálov | SM | 17,25 | 17,16 | 17,25 | 2018/09/16 | |
8. | Borovice | MB | 17,37 | 17,33 | 17,37 | 2018/09/15 | |
9. | Nepomuky | UO | - | - | 17,43 | 2018/07/01 | |
10. | Sychrov | MB | 17,07 | 17,51 | 17,51 | 2021/07/04 | |
11. | Radíkov | PR | 17,32 | 17,52 | 17,52 | 2018/06/24 | |
12. | Letohrad - Orlice | UO | 17,53 | 17,03 | 17,53 | 2020/07/25 | |
13. | Letohrad - Orlice | UO | 17,53 | 17,03 | 17,53 | 2020/07/25 | |
14. | Huť | JN | 17,58 | 17,42 | 17,58 | 2018/08/18 | |
15. | Myštěves | HK | 17,30 | 17,58 | 17,58 | 2018/09/02 | |
16. | Myštěves | HK | 17,30 | 17,58 | 17,58 | 2018/09/02 | |
17. | Letohrad - Kunčice | UO | 17,21 | 17,62 | 17,62 | 2020/07/26 | |
18. | Mříčná | SM | 17,63 | 17,60 | 17,63 | 2018/05/26 | |
19. | Dubenec | TU | 17,66 | 17,43 | 17,66 | 2019/06/29 | |
20. | Nepomuky | UO | 17,70 | 17,67 | 17,70 | 2018/07/01 | |
21. | Kosmonosy | MB | 17,74 | 17,59 | 17,74 | 2020/09/20 | |
22. | Radimovice | LI | 17,41 | 17,74 | 17,74 | 2020/09/13 | |
23. | Široký Důl | SY | 17,23 | 17,75 | 17,75 | 2018/10/27 | |
24. | Dneboh | MB | 17,78 | 17,17 | 17,78 | 2019/08/18 | |
25. | Letohrad - Kunčice | UO | 17,80 | 17,62 | 17,80 | 2019/07/27 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/09/21 | Benešov u Semil | JL | 17,11 | 3 | 8 | ||
2019/05/11 | Krásná Ves | JL | 17,20 | 1 | 10 | ||
2019/09/28 | Ploukonice | PKL | 17,54 | 3 | 3 | ||
2019/06/29 | Dubenec | JL | 17,66 | 3 | 8 | ||
2019/08/18 | Dneboh | JL | 17,78 | 2 | 9 | ||
2019/07/27 | Letohrad - Kunčice | EXČR | 17,80 | 9 | 0 | ||
2019/07/27 | Kunčice | VČHL | 17,80 | 6 | 0 | ||
2019/08/17 | Jirkov | JL | 18,14 | 2 | 9 | ||
2019/07/20 | Borovice | JL | 18,16 | 6 | 5 | ||
2019/09/22 | Malá Skála | JL | 18,23 | 4 | 7 | ||
2019/07/28 | Orlice | VČHL | 18,28 | 11 | 0 | ||
2019/07/28 | Letohrad - Orlice | EXČR | 18,28 | 10 | 0 | ||
2019/09/14 | Huť | JL | 18,56 | 5 | 6 | ||
2019/06/08 | Sychrov | JL | 18,82 | 7 | 4 | ||
2019/06/08 | Příšovice | PKL | 19,12 | 8 | 0 | ||
2019/09/15 | Košťálov | JL | 19,41 | 10 | 1 | ||
2019/05/12 | Velké Hamry | JL | 19,41 | 3 | 8 | ||
2019/08/10 | Jílové u Držkova | PKL | 19,81 | 6 | 0 | ||
2019/06/29 | Dubenec | VČHL | 20,53 | 9 | 0 | ||
2019/05/25 | Mříčná | JL | 21,27 | 8 | 3 | ||
2019/05/19 | Radimovice | JL | 21,34 | 11 | 0 | ||
2019/05/26 | Libuň | JL | 24,69 | 11 | 0 | ||
2019/06/09 | Košťálov | PKL | 26,00 | 4 | 0 | ||
2019/05/18 | Kosmonosy | JL | 32,56 | 7 | 4 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
5. místo FNC 20139. místo FNC 20142. místo PKL 20182. místo JL 20189. místo VČHL 201814. místo VCU 201811. místo EXČR 201811. místo VČHL 20199. místo PKL 20195. místo JL 20197. místo JL 202012. místo FNC 202011. místo JL 20217. místo PKL 20215. místo JL 202210. místo JL 202315. místo PKL 20236. místo PKL 2024
Extraliga ČR
Tým: Katusice , nejlepěí čas: 17,80 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x
Jizerská liga
Tým: Katusice , nejlepěí čas: 17,11 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 82 počet výsledků: 15x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Katusice , nejlepěí čas: 17,54 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 3 počet výsledků: 4x
Východočeská hasičská liga
Tým: Katusice , nejlepěí čas: 17,80 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2019/05/11 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 12 | |
2019/05/12 | Velké Hamry, Hamrovský pohár | 9 | |
2019/05/18 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 12 | |
2019/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | 15 | |
2019/05/25 | Mříčná, Mříčenský pohár | 6 | |
2019/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 6 | |
2019/06/01 | Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL | 9 | |
2019/06/02 | Bystřec, 3. kolo VČHL | 11 | |
2019/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | 8 | |
2019/06/29 | Dubenec, 5. kolo VČHL | 13 | |
2019/06/29 | Dubenec, JL Dubenec | 12 | |
2019/07/20 | Borovice, Borovický pohár | 10 | |
2019/07/27 | Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 18 | |
2019/07/28 | Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 13 | |
2019/08/17 | Jirkov, Jirkovská proudnice | 3 | |
2019/08/18 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | 5 | |
2019/09/14 | Huť, Pohár sklářské hutě | 6 | |
2019/09/15 | Košťálov, Košťálovský pohár | 6 | |
2019/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 5 | |
2019/09/22 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 7 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře